Provoz internetové prezentace Pomníčky Jizerské hory byl ukončen.
V plné verzi bude prezentace předána do Národní knihovny České republiky nebo do podobné státní instituce archívního typu.
Josef Stoklasa, tel: 723 270 116, mail: josef.stoklasa@email.cz

Z některých Vašich reakcí na ukončení provozu internetové prezentace nabízím možnost individuálně poskytnout vážným zájemcům o tuto činnost v Jizerských horách prezentaci Pomníčky Jizerské hory v totožné plné verzi jako pro Národní knihovnu České republiky ke stažení z internetového úložiště za symbolickou cenu 1000,- Kč / jen přímé náklady za vytvoření prezentace a její mnohaletý provoz na internetu jdou do mnoha desítek tisíc korun - a to bez započtení vlastní práce představující tisíce hodin.

Evuntuálně nabízím možnost individuálně poskytnout vážným zájemcům o tuto činnost v Jizerských horách ke stažení z internetového úložiště verzi pro mobilní telefony na bezrámové bázi - popis pomníčků, návody k nalezení pomníčků, GPS - rovněž za symbolickou cenu 1000,- Kč. POZOR! Nefunguje v základním nastavení telefonu pro Android verze vyšší než 6. Lze to obejít doinstalací prohlížeče HTML do telefonu z aplikace Google Play - HTML Reader - náhled HTML Reader zde. Zobrazuje si sice proužek reklamy, ale mobilní aplikace Pomníčky Jizerské hory zcela funguje.

Případně obě verze celkem za 1200 Kč.

To vše, pokud o to bude zájem - kontakt viz výše a písemným slibem, že prezentace nebude nijak dále šířena.